Web Analytics
BallinaUncategorizedArjani i nxjerr blof Mevlanin e Ledjanen, kjo e fundit fotografohet ulur...

Arjani i nxjerr blof Mevlanin e Ledjanen, kjo e fundit fotografohet ulur në prehër të Mevlanit

Çifti me i komentuar i emisionit Përputhen ishte Mevlan dhe Ledjana.

Ndonëse dolën nga emisioni për ta vazhduar njohjen e tyre, mbrëmja përmbyllës e emisionit Përputhen u bë mollë sherri për të dy, shkruan InfoKosova.

Ledjana shpesh herë ka deklaruar se është larguar nga Mevlani pas pa këtë të fundit në shoqërinë e Antoneles.

Opinjonisti Arjan Konomi beri lëmsh rrjetin, me një fotografi ku shihet Ledjana ulur në prehër të Mevlanit dhe lind pyetja a janë ndarë a jo?/InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit