Arjola Demiri reagon pas kritikave për celulitin

Arjola Demiri është një nga aktoret më të dashura të publikut shqiptarë e që nuk i mungon vëmendja kudo, së fundi, ajo ka postuar disa imazhe nga bregdeti ku është shfaqur në bekine.

Duke treguar format e saj ajo është kritikuar për celulitin, gjë që ka bërë që artistja të reagoj e revoltuar.

Përmes një InstaStory ajo ka shkruar një status ku thoshte se nuk përdorë filtra e as fotoshop për tu fshehur, duke theksuar se ajo e donë vetën ashtu siç është.

Ajo theksoi të mos harrojnë kritikuesit se ajo është nënë e tre fëmijëve dhe patjetër që do ketë celulit./kosovarja