Web Analytics
BallinaSHOWBIZArjola po ngrihet, shikojeni çfarë pallto të trash ka veshur!

Arjola po ngrihet, shikojeni çfarë pallto të trash ka veshur!

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Ariola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Që nga ajo kohë, Arjola ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, e që nga ajo kohë, Arjola ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një pallto të gjatë e të trash.

Duket se Arjola nuk e duron të ftohtit dhe vishet kaq trash, ndonëse temperaturat nuk janë minus. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit