Arjolës i dalin ‘tulat’ derisa pozon gjatë pushimeve në Turqi

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo së fundmi po qëndron për pushime në Turiq.

Nga atje, aktorja ka publikuar disa foto duke u larë në pishinë, në bekini ajo format perfekte trupore, ndersa në këto imazhe ajo që bie është se Arjola ka shtuar peshë.

‘Tulat’ e saj marrin vëmendjen në këto imazhe me bekini. /ORAinfo/