Armina më në fund tregon si i ka raportet me Sali Berishën

Armina Mevlani ka folur së fundmi për raportet që ka me Sali Berishën.

Nëpërmjet një pyetje të ardhur në rrjetet e saj sociale, blogerja është përgjigjur për raportet që ka me vjehrrin e saj, ish-kryeministrin Sali Berisha.

“Si i ke raportet me Sali Berishën dhe a takoheni shpesh?”– e ka pyetur fansi.

“I kemi shumë të mira.

Takohemi shumë shpesh dhe e vlersoj shumë për kulturën dhe dijen e tij”.-shprehet Armina.

Një pyetje tjetër ishte dhe planet e saj për martesë dhe fëmijët.

‘Po sigursht është një enderr të martohem shpejt e të kem fëmijë”-është pergjigjur Armina.