Armina Mevlani pozon pa sutjena

Armina Mevlani ka ardhur me një foto te ‘nxeht’.

Blogerja shqiptare ka surprizuar fansat e saj me fotot e fundit duke expozuar gjoksat në foton e fundit të postuar me macen e saj.

“Lidhja me shpirtin tim binjak”, ka shkruar ajo.

Ajo ishte e veshur në bluz të kaltër dhe vetem në të brendshme duke e ekspozuar gjoksin pa sutjena./GazetaBlic/.