Web Analytics
BallinaSHOWBIZArmina Mevlani: Unë nuk fle dot pa burrin!

Armina Mevlani: Unë nuk fle dot pa burrin!

Armina Mevlani mbetet një nga vajzat më tërheqëse të ekraneve dhe në rrjete.

Ajo spikat edhe për lirshmërinë e mendimeve.

Mevlani është një nga moderatoret e ‘Goca dhe Gra’.

Armina ka folur edhe për raportet me bashkëshortin e saj Shkëlzen Berisha.

Armina Mevlani: Nuk fle dot pa burrin.

Edhe ai më thotë kur s’je ti as unë nuk fle dot… Flasim me kamera, e kështu.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit