Web Analytics

Armonda dhe Flamuri shkelin rregullat e komunikacionit këtë veprim të rrezikshëm në veutrë

Flamuri dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për lidhjen e tyre.

Kjo pasi që Armonda ishte shumë më e shëndoshë dhe kanë marrë shpesh kritika duke i thënë së bashkëshorti e do vetëm për ‘letra’.

Megjithatë ata kanë vite që janë bashkë, por që së fundmi ishte Armonda që mori vëmendje të madhe.

Ajo ka munguar për një kohë në rrjete sociale dhe kur u kthye kishte humbur shumë peshë.

E se fundmi Armonda ka publikuar një fotografi ku shfaqet në veturë me burrin e saj, Flamurin.

Ajo ka rrezikuar shumë me veprimin e saj, pasi e ka ‘detryar’ Flamurin të shikoj aparatin derisa ishte duke drejtuar veturën me shpejtësi në autostradë.

Për më tepër shikojeni veprimin e saj. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika