Web Analytics
BallinaLAJMEArrestohet personi që vodhi në xhami

Arrestohet personi që vodhi në xhami

Ditën e sotme është arrestuar një person pasi dyshohet se vodhi në dy xhami në Shtime të hënën.

Rasti cilësohet si vjedhje e rëndë.

I dyshuari është shoqëruar në stacionin e policisë në Shtime dhe pas intervistimit nga hetuesit policor, me vendim të Prokurorit të rastit, është liruar për procedurë të rregullt hetimore./IndeksOnline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit