Web Analytics
BallinaUncategorizedArsyeja pse Meghan dhe Harry nuk duan që vajza e tyre të...

Arsyeja pse Meghan dhe Harry nuk duan që vajza e tyre të quhet Diana si gjyshja

Meghan Markle dhe princ Harry nuk kanë vendosur ende si do të quhet vogëlushja e tyre, por e sigurtë është që ajo nuk do të mbajë emrin e gjyshes së saj, Diana.

Dyshja po kërkon një emër kuptimplotë dhe kanë një listë me të preferuar, por janë ende të pavendosur.

“Ka shumë pak shanse që vajza e tyre të quhet Diana, ëse do ta bënin këtë, shqetësimi më i madh është se media do ta targetojë dhe do të merret me të gjithë kohës.

Ai emër do të rriste interesin e publikut për vogëlushen.

Pavarësisht asaj që mendojnë të tjerët, Harry dhe Meghan e vlerësojnë shumë pr.ivatësinë dhe duan t’i mbajnë fëmijët sa më larg presionit të medias me të cilin ata janë përballur deri tani”, u shpreh një burim pranë çiftit për Page Six duke hedhur kështu poshtë zërat që u shperndane sapo u zbulua gjinia e foshnjës.

Harry mendon se kjo do ta vendoste të bijën mes një trysnie dhe përgjegjësie akoma më të madhe./Express/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit