Web Analytics
BallinaSHOWBIZArt Abazi tregon se a do të jetë pjesë e “Big Brother...

Art Abazi tregon se a do të jetë pjesë e “Big Brother VIP Kosova”

Sot në media u raportua së këngëtari Art Abazi do jetë pjesë e reality-show, ”BBVK”.

E këto raportime i ka mohuar Arti së fundmi.

Këngëtari me anë të një “InstaStory”, tregoi se ka pasur ftesë nga produksioni i “Big Brother VIP Kosova” dhe ai i “Big Brother VIP Albania” mirëpo i ka refuzuar.

“Produksionet e “BBV” si në Tiranë ashtu edhe në Prishtinë, po ashtu i kam falënderu për ftesën e tyre, mirëpo Art Abazi është i fokusum në studio”, shkroi ai ndër tjerash.

Postimi i plotë:

Meqenëse po më vijnë mesazhe pafund.. Atëherë:

Mes famës dhe artit, ka kohë që unë e kam zgjedhë artin!

Produksionet e “BBV” si në Tiranë ashtu edhe në Prishtinë, po ashtu i kam falënderu për ftesën e tyre.

Mirëpo Art Abaazi është i fokusum në studio.

Edhe këngët që po i punoj më shumë dashuri…

Nëse një ditë do t’ vlerësohem për këtë…Ju përqafoj! /Lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit