Arta Bajrami pozon para shtëpisë pranë veturës luksoze, e quan veten mbretëreshë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, që nga fillimet e para të karrierës ka thyer barrierat e paragjykimeve, shkruan lajmi.net.

Edhe tani është ndër artistet e veçanta shqiptare, shumë e dashur për publikun.

Arta pranon shpesh mesazhe pozitive nga fansat e saj të cilët e komplimentojnë për dukjen dhe zërin.

Duke qenë aktive në rrjete sociale së fundmi e ka publikuar një foto ku shihet para shtëpisë pranë veturës luksoze.

Arta e ka quajtur veten mbretëreshë./Lajmi.net/