Arta Bajrami trullon fansat me gjoksin jashtë

Këngëtarja Arta Bajrami njohët për format e saj të bollshme.

Ajo ka një shtat të gjatë dhe një pamje superseksi, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi të publikuar shihet Arta duke pozuar por gjoksi i saj i bollshëm mori vëmendje të madhe.

Arta duket mjaftë e zjarrtë./InfoKosova/