Arta e Kejvina ‘ndezin’ rrjetin, tregojn linjat e bujshme trupore

Kejvina Kthella dhe Arta Elezaj janë nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Kjo më shumë për shkak të fotove atraktive që ato sjellin goxha shpesh.

Së fundmi janë fotografuar bashkë ndërsa morën vëmendjen e të gjithëve.

Sigurisht në pah kishin linjat supseseksi trupore./InfoKosova/