Arta Bajrami tanimë prej se është bërë bionde po duket sikurse iu ka rikthyer vetës, ngase shumë shpesh jemi mësuar që ta shohim atë të tillë, shkruan “InfoKosova”.

Këngëtares bukuroshe nuk është se i rri keq edhe ngjyra e zezë në flokët e saj, por bionde duket më joshëse dhe më e pëlqyer.

E për të gjithë fansat e saj që e pëlqejnë Artën si biondine, ajo tanimë edhe është bërë e tillë.

Por, pozat e saj të shpeshta po na japin mundësinë që akoma më shumë të bindemi se vërtetë Artës po i shkon më shumë kjo ngjyrë në flokë sesa ngjyra e zezë./InfoKosova/