Web Analytics
BallinaUncategorizedArta Elezaj e ngre fustanin deri tek pjesët intime

Arta Elezaj e ngre fustanin deri tek pjesët intime

Nëse nuk do të kishte qenë pjesmarrja e saj në serialin “O sa mirë”, ndoshta askush nuk do ta njihte Arta Elezajn.

Ajo ishte modele edhe më parë, por nuk ishte person mediatik derisa u shfaq në ekran, gjegjësisht në serialin që për një kohë ishte më i ndjekuri kudo.

Siç dihet, kaqurelsja Arta Elezaj ka luajtur rolin e “Xhakartes”, vajzes naive provinciale.

Jeta private e modeles dhe aktores bënë shumë përshtypje dhe ajo nuk ndalet së provokuari përmes pozave në “Instagram”.

Ja ku shihet Arta duke e quar fustanin më naltë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit