Web Analytics
BallinaSHOWBIZArta Elezaj e veshur në bikini, Arta Nitaj i bën komentin epik

Arta Elezaj e veshur në bikini, Arta Nitaj i bën komentin epik

Dy modelet kosovare janë mjaftë të komentuara në mediat rozë, ato marrin vëmendje me secilin postim të tyre.

Dy Artat njihen si tejet sensitive dhe super terheqese me format e tyre trupore, duke qenë se i bashkon profesioni i njëjtë, si aktore dhe si modele, dyshja para disa javësh kaluan pushimet edhe në Dubai së bashku.

Së fundi, ka qenë Arta Elezaj që ka postuar disa foto duke u shfaqur në bikine derisa ka vënë në pah linjat perfekte.

E nuk kishte si të mungonte edhe komenti i Arta Nitaj ku kishte shkruar “Durimi shpërblehet”, kjo si duket për t’ia bërë me dije se duket tejet sensitive.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit