Arta Elezaj nga Dubai me këtë pozë, kërkon të thuani “MashAllah”!

Aktorja e njohur, Arta Elezaj ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Derisa në fokus ka vënë linjat e trupit, ajo ka një kërkesë për fansat e saj.

“Thuaj MashAllah”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.

Arta pëlqen kaq shumë të udhëtojë, dhe jo rastësisht frekuenton vendet më të mira në botë.. bukur shpesh! /IndeksOnline/