Arta Elezaj tregon të pasmet e theksuara nga palestra

Xhakarta e “O sa mirë” është shndërruar ndër personazhet më të komentuara për pamjen e jashtme.

Bukuroshja mori vëmendje nga publiku që në paraqitjen e parë së serialin shqipatrë dhe vazhdon të jetë pjesë e show bizit.

Së fundi, ajo ka ndarë pamje për fansat e saj në InstaStory ku ka treguar të pasmet e theksuara në palestër, shkuran “Kosovarja”.

Në veshje sportive format e saj trupore dukeshin bombastike derisa në pahë i ka vënë të pasmet.

Si duket bukuroshja për të mbajtur format trupore vazhdon të meret me palestër që të ketë një trup të dalluar në estrad.

Ndryshe, ka kohë qe nuk e kemi parë në ndonjë projekt të ri por që ka treguar se është duke i kushtuar më shumë kohë vetëm vetes së saj. /Kosovarja/

Shiko videon: