Arta Elezaj vjen me tjera poza tërheqëse, thekson format trupore në bekini të verdha

Modelja shqiptare, Arta Elezaj, po vazhdon të jetë shumë aktive dhe një emër mjaft i ndjekur në rrjete sociale.

Ajo po shijon pushimet në një vend të veçantë, ndërsa ka marrë vëmendje me fotografitë që ka publikuar në Instagram.

Kaçurrelja nga Klina shfaqet në formë të mahnitshme në një palë bekini ngjyrë të verdhë.

Ndonëse nuk ka vënë ndonjë përshkrim krahas fotografive, ajo mori komplimente të shumta nga miqtë e ndjekësit./telegrafi