Arta Nitaj kalon kohën duke u relaksuar në vaskë

Aktorja dhe moderatorja shqiptare Arta Nitaj, njihet si një nga femrat më atra.ktive nëpër rrjetet sociale.

Ajo me paraqitjet e saj të vazhdueshme, ka bërë për vete një numër të madh të fansave që e ndjekin atë hap pas hapi në Instagram.

Arta kohëve të fundit ka qenë mjaft e përfolur nga mediat rozë për shkak të qëndrimit të saj në Dubai.

Ajo së fundmi ka publikuar disa imazhe ku shihet se po e kalon kohën duke qëndruar në vaskë, me ç’rast ka vënë në pah bukurinë që e karakterizon.