Arta Nitaj mbulon kokën, e shfaq trupin e rrezitur

Modelja dhe aktorja e njohur Arta Nitaj jo rrallë herë është bërë pjesë e skandaleve të shoubizit, ashtu siç ndodhi edhe së fundi me rastin e klubit në Dubai, ndaj të cilës reagoi edhe vet ajo.

Por, pavarësisht thashethemeve ‘të pabaza’ siç i quan ajo, ato nuk po e ndalin të vazhdojë jetën luksoze në Dubai.

Arta po vazhdon të sjellë imazhe nga përditshmëria e saj nga atje, ku nuk heziton të shfaqet joshëse e të marrë vëmendje.

Së fundmi, ajo shihet të ketë mbuluar kokën, e të ketë zbuluar trupin.

A shkon kështu?/Kosovarja/