Arta Nitaj ndryshon dukjen dhe po duket xixë

Modelja e dashur Arta Nitaj, ka bëre ca ndryshime në dukjen e saj.

Nga zeshkania e njohur e me flokët tamam të zeza, ajo e ka hapur paksa ngjyrën në flokë, shkruan InfoKosova.

E këtë e ka bëre të ditur frizeri i Artes i cili publikoj dy fotografi të saj pas ndryshimit.

Se sa bukur i rrinë, shikoni foton më poshtë:/InfoKosova/