Arta Nitaj nuk di të ndalet, tregon linjat

Aktorja dhe moderatorja shqiptare Arta Nitaj, njihet më së shumti për publikun si “Xhesika” me rolin e saj në serialin “O Sa Mirë”.

Ajo vazhdimisht merr vëmendjen e mediave rozë për shkak të paraqitjeve të saj.

Gjithnjë në formë të mirë, e mjaft e ‘nxe.htë’ ajo nuk heziton të reklamoj linjat e saj.

Njejtë ka bërë edhe në para.qitjen e saj të fundit, ku ka vënë në pah linjat vetëm në rroba plazhi, duke marrë vëmendjen e fansave të shumtë që e ndjekin atë hap pas hapi nëpër rrjetet sociale.