Arta Nitaj provokon nga makina

Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja nga Peja numëron mbi 300 mijë ndjekës në llogarinë e saj në të Instagramit e ku sjell imazhe nga më të ndryshmet.

Arta njihet edhe për linjat tërheqëse të trupit, të cilat nuk heziton t’i ekspozon pothuajse në secilën paraqitje.

Atraktive është shfaqu Arta edhe në një pozë të re ku shihet në makinë, teksa në fokus janë format e saj të trupit.

E veshur me një bluzë të shkurtë me ngjyrë të kaltër me dekolte të hapur që e përshtati me xhinse ndërsa dukej në formë të mrekullueshme.

Ndërkohë, kujtojmë që Arta famë më ta madhe e mori nga paraqitje në serialin e famshëm “O sa mirë”, teksa më pas sfidoj vetën edhe në moderim.

Megjithatë, modelja së fundmi u shfaq në videoklipin e ri të Dafina Zeqirit dhe Kidës “Luje belin”.

Shiko foton: