Arta Nitaj publikon video nga vaska dhe xhiron trupin duke vallëzuar

Arta Nitaj arrin të tërheqë vëmendjen e faqeve rozë sa herë që shpërndan fotografi apo video në profilet e saja në rrjetet sociale.

Modelja, aktorja dhe prezantuesja, është e njohur për figurën mbresëlënëse trupore, prandaj josh interesin e ndjekësve me postimet e reja.

Gjatë të hënës, ajo e ka publikuar një video në InstaStory teksa shfaqet në vaskë duke kënduar.

Një tjetër xhirim, bukuroshja e ka shpërndarë nga palestra duke xhiruar figurën mahnitëse të trupit të saj.

Nuk kanë munguar edhe fotografi të publikuara që tregojnë angazhimin dhe suksesin e arritur nga ushtrimet e rregullta.

Shiko Videon:

Arta Nitaj – Vaske

Gepostet von VIPa Klips am Montag, 16. März 2020