Arta Nitaj reklamon trupin që e ka bërë si ‘çokolatë’

Aktorja e njohur, Arta Nitaj ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur me shumë stil, Nitaj duket në super formë.

Aktorja e njohur për rolin e saj në serialin “O sa mirë”, duket se po kujdeset bukur shumë për linjat e trupit të saj, dhe dukshëm po merr vëmendjen e të tjerve./IndeksOnline/