Arta Nitaj shfaqet duke bërë lëvizje provokuese para pasqyrës

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është bërë e njohur tashmë për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale.

Shpesh ajo publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërkohë që nuk mungojnë edhe fotot tërheqëse në rroba plazhi.

Së fundmi, Nitaj ndau me ndjekësit e saj në InstaStory disa video atraktive në InstaStory, ku shfaqej në rroba plazhi teksa vinte në pah linjat e tonifikuara.

Në një nga videot, Arta shfaqet duke bërë lëvizje provokuese para kamerës, teksa vazhdimisht tregon fizikun e saj të shkëlqyer.

Arta Nitaj

Gepostet von Kosovarja Video am Freitag, 21. August 2020