Arta Nitaj ‘thehet’ në bel për t’i treguar të pasmet

Bukuroshja e instagramit Arta Nitaj, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Me foto dhe video të cilat i publikon arrin të ndjekët nga një numër i madh i fansave, shkruan infokosova.

Aktorja e serilait “O sa mirë”, si duket nuk di të ndalet.

Së fundmi ajo ka provokuar më një video, ku shihet se është në gjendje të ‘thehet’ në bel, vetëm e vetëm t’i shfaqë të pasmet./Infokosova