Arta Nitaj thekson të pasmet duke dalë nga pishina

Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë ndër më të kërkuarat në fushën e modelingut.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë postime të përditshmërisë e së fundmi edhe nga pushimet.

Ndërkaq, në një postim të fundit në rrjetin social Instagra, bukuroshja brune ka tërhequr vëmendjen e fansave përmes disa lëvizjeve provokuese.

Derisa po shijon pushimet, ajo është shfaqur nga një pishinë, ku duke dalë nga ajo, Arta ka theksuar të pasmet e formësuara.

Modelja dhe njëherësh aktorja komentohet në masë të madhe për shkak të linjave trupore dhe bukurisë së saj.

Sidoqoftë, ajo është bërë edhe më e njohur për publikun shqiptar përmes rolit të një vajze të llastuar, në serialin ‘O Sa Mire”.

Arta Nitaj 😍😍

Gepostet von VIPa Klips am Sonntag, 16. August 2020