Arta Nitaj ulet dhe tregon të pasmet gjigante

Arta Nitaj postoi disa fotografi të nxehta.

Ajo erdhi me poza nga palestra ku tregon super linjat trupore, shkruan InfoKosova.

Veshur me rroba sportive të ngushta ajo duket mjaft superseksi.

Ajo mori pëlqime të shumta nga përcjellësit e saj./InfoKosova/