Arta Nitaj zveshet në dimër e mbulohet në verë

Arta Nitaj është një nga vajzat më terheqese në Instagram.

Modelja nga Kosova shpesh perflitet në media për jetën luksoze që bën.

Arta ia del gjithmonë të tërheqë vëmendje me paraqitjen e saj dhe format e rrumbullakosura.

Modelja së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj nje  foto e veshur me nje xhakete e cila nuk i pershtatet aspak motit temperaturave te larta te veres./InfoKosova/