Arta publikon foto nga pushimet, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Arta Bajrami, vazhdon të jetë njëra nga emrat më të përfolur në mediat rozë.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën e muzikës, ajo me postimet e saj rreth familjes dhe profesionit gjithmonë kanë rënë në sy, shkruan ORAinfo.

Arta përveç se është e angazhuar në jetën e saj profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Së fundi ajo me fëmijët e saj gjenden në pushime, ku nga atje ka publikuar një foto, ku veshja e saj transparente merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Shiko foton: