Web Analytics

Arta Selimi në një lidhje dashurie? Kush është djali që i’a ka marrë zemrën

Botuar nga: InfoKosova

Arta Selimi ishte pjesë e ‘Big Brother Vip Kosova’ ajo u pelqye mjaft shume nga publiku per sinqeritetin dhe argumentet e forta dhe te drejta qe ka dhene ne secilen situate qe eshte ndodhur brenda.

Arta ka shkuar deri nga fundi i lojes duke u votuar nga publiku per karakteristikat qe i pelqenin tek ajo si nje femer e drejt dhe e forte.

Ne kete loje sigurisht kane zhvilluar biseda te ndryshme e nga to edhe per dashuri ku Arta ka treguar se ka qene ne nje lidhje serioze per disa vite ndersa ne momentin qe hyri ne shtepine e Big Brother erdhi si vajze beqare, por duket se ka dicka te re.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli edhe për këtë aventurë televizive, aktorja e njohur kosovare e hapi zemrën dhe i rrëfeu disa detaje nga jeta private.

Arta si duket i’a ka parë ‘hajrin’ këtij Reality Show dhe pati kërkesa për miqësi të reja.

Një lidhje e re dashurie? Për këto dhe detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni rrëfimin e plotë në linkun e mëposhtëm.

Ndryshe, Arta eshte aktore mjaft e suksesshme e cila njiher per disa role te bukura ku ka marre pjese dhe i ka realizuar me sukses ndersa tani pas daljes nga shtepia e Big Brother sigurisht e presin edhe shume te mira pasi ai eshte edicion qe u hap rruget te gjithe atyre qe marrin pjese./nzoom/

Shiko Videon:

Të FUNDIT