Arta zvishet për të treguar barkun e formësuar

Arta Nitaj është një emër mjaftë i përfolur nga mediet rozë.

Falë rolit të saj te seriali “O sa mire” bukuroshja ka arritur të ketë famë të madhe duke u njohur nga publiku shqiptar dhe më gjerë.

Përveç bukurisë, ajo gëzon edhe linja bombastike, të cilat tregon se ka arritur ti perfeksionoj me anë të palestrës.

Çdo postim nga ajo nuk i lë anash as provokimet, ku kësaj radhe duke incizuar linjat e formësuar, gati zvishet plotësisht.

Shumë e zjarrtë kjo Arta, ë ?/Kosovarja/

Arta Nitaj

Gepostet von Kosovarja Video am Sonntag, 20. September 2020