As, Antonela, as Ana, as Sindi…gjakovari kapet mat në skena të nxehta me një tjetër vajzë

Atdheu u rikthye ne Perputhen me kerkesen e vajzave konkurrente dhe kryesisht Antoneles.

Me pas ai ka qene protagonist ne klipin e pare te Anes, ku u shprehen se mes tyre nuk ka asnje marredhenie.

Por si brenda si jashte emisionit Atdheu vazhdon trazon ujrat.

Mediat ka siguruar nje video te Atdheut me nje vajze ne nje nga lounge-t e Tiranes.

Ata duken shume te afert me njeri tjetrin dhe nuk mungojne as puthjet.

Vajza eshte e panjohur per publikun por nuk dihet nese i ka marr zemren Atdheut apo jo.

Gjithesesi ne themi se shkojne shume bashke, por lufta do te filloj serish nga xhelozia e vajzave.