Web Analytics

As Arbana Osmani nuk iu ka shpëtuar operacioneve plastike, kaq shumë e ka zmadhuar gjoksin

Botuar nga: InfoKosova

Në fotot e fundit në instagram, Arbana Osmani duket shumë ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim.

Zakonisht moderatoren jemi mësuar ta shohim me një gjoks super të vogël në daljet televizive, gjë që na shtyn të mendojmë se aja ka kryer ndërhyrje estetike.

Shikoni fotot më poshtë dhe gjykojeni ju vetë, e ka bërë apo jo gjoksin operacion?

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT