As Bearti dhe as Andi, Tea zbulon portretin e “dashurisë së” parë

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, qysh nga ndarja me Beartin është bërë më aktive në rrjetet sociale.

Kështu duke zhvilluar biseda të shpeshta në Instagram, derisa nuk po heziton të përgjigjet edhe në pyetjet më pr.ivate, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, dikush nga percjellesit e pyeti se ndaj kujt kishte ndjenja ‘dashurie’ për herë të parë.

“Ka luajtur Peter Pan-in film”, u shpreh Tea sipër imazhit të publikuar./Blic/