As ish burri i saj, Violetën nuk do ta njeh me këtë stil të ri

Violetë Kukaj në çdo kohë merr vëmendje me ndyshimin drastik që ka bërë tek vetja.

Edhe pse në moshë, me linjat perfkte dhe ndërhyrjet e shumta ajo befason me secilin imazh që publikon.

Ani pse shumicën e kohës pozon me veshje nga më të rëndat dhe grim profesional, këngëtares nuk i mungojnë edhe imazhet e thjeshta.

Këtu në këtë imazh shihet me veshje sportive duke go.ditur si vajzë e re.

Kujtojm se kohë më parë u përflit në media se Violeta është shkurorzuar nga bashkëshorti i saj.