Web Analytics
BallinaSHOWBIZAs Ritvana nuk u shpeton ndërhyrjeve estetike në fytyrë/ I bëra...

As Ritvana nuk u shpeton ndërhyrjeve estetike në fytyrë/ I bëra…

Në këtë sezon të Përputhen Ritvana Fetahu ishte ndër konkurrentet më të komentuara.

Ajo shpesh e ka diskutuar se nuk ka asnjë ndërhyrje në fytyrë dhe thoshte se as nuk mendonte të bënte ndonjë, shkruan InfoKosova.

Por si duket gjërat kanë ndryshuar, e bashkë me kohën ndryshoi edhe mendja e Ritvanës.

Ajo ka treguar se ka bërë ndërhyrje tek buzët dhe vetullat./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit