As vjehrra e saj Remzia nuk i rezistojë kësaj pamje, Gëzimja rregullohet bukur për të  shkuar në dasmë

Gëzime Hamzaj, është njëra nga personazhet më të lakuar në mediat rozë.

Ndonëse, nuk është e angazhuar në ndonjë profesion të caktuar, ajo mundohet të jetë gjithmonë aktive në rrjetet sociale.

Reja e Remzies, tani më shumë po përkujdeset për rritjen e vajzës së saj, Emmës, e cila tashmë ka dy vite.

Sot Gëzimja ka shkuar në dasmë.

E rregulluar bukur dhe e veshur me fustan me stil, Gëzimja po shkëlqen në pamje.

Këtyre imazheve nuk ju ka përmbajtur as vjehrrja e saj, e ka qenë e para që i ka bërë ‘like’ fotografitë e saj. /ORAinfo/