Web Analytics
BallinaUncategorizedASAP Rocky e tradhtoi Rihannan me mikeshën e saj? Flasin burimet e...

ASAP Rocky e tradhtoi Rihannan me mikeshën e saj? Flasin burimet e ngushta me çiftin!

Teksa po shijon javët e fundit të shtatzënisë, në orët e para të mëngjesit të së premtes u bë nami ngado me titujt: Rihanna i ka dhënë fund lidhjes me partnerin e saj ASAP Rocky.

Një burim i ngushtë me çiftin ka thënë për “TMZ” se këto lajme nuk janë aspak të vërteta.

“100% e gabuar në të dyja rastet…1 milion për qind nuk është e vërtetë, ata janë mirë”, është shprehur ai.

Ndryshe, vetë Rihanna dhe ASAP Rocky nuk kanë reaguar ende, dyshja e ndjekin njëri-tjetrin dhe në Instagram.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit