Web Analytics
BallinaSHOWBIZAskush nuk guxon të hyjë në faqen e Adea Pules pa berë...

Askush nuk guxon të hyjë në faqen e Adea Pules pa berë “marshallah”

Pas 15 vitesh pauzë nga kënga, Adea Pula është rikthyer me dy këmbët në botën e muzikës.

Dikur një nga këngëtaret më të famshme të skenës muzikor për fëmijë, sot një zonjushë e pjekur dhe elegante, Adea po e synon edhe një herë suksesin në fushën e artit.

Në faqen e saj në Instagram, Adea Pula ka lënë një sy të kaltër, për të mos i marr sysh, shkruan “Kosovarja”.

Siç duket këngëtarja është besëtyte, andaj para se të hyni në profilin e saj në Instagram, bëni “marshallah”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit