Askush s’mund t’ia kalojë Kimit për linjat trupore

Kohët e fundit ajo është kthyer në Los Angelos pa burrin e saj Kanye West, në mes të problemeve të tyre martesore dhe kandidimit të tij në presidencë.

Sidoqoftë, Kim Kardashian ka postuar disa foto në Instagram si storie të mërkurën, duke modeluar me një palë rroba Burberry duke etiketuar edhe mikun e saj stilistin Riccardo Tisci.

Kim 39 vjeqar ka treguar figurën e saj të jashtëzakonshme, teksa pozoj në dollapin e saj.