Asnjëherë nuk zhgënjen, Dua Lipa një yll i vërtetë

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, me sukses ka arritur të prek majat e top listave më të njohura në botë.

Talenti i saj në muzikë, i gërshetuar me paraqitje gjithnjë në formën më të mirë, ka bërë që ajo të jetë idol për miliona fansa gjithandej nëpër botë.

Duke gëzuar një famë të tillë, Dua kujdeset që secilën paraqitje të saj publike të duket në formën më të mirë.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku ajo është paraqitur e veshur me një fustan të zi, që vinte në pah linjat e saj trupore dhe theksonte bukurinë që e karakterizon. /Indeksonline/