Web Analytics
BallinaSHOWBIZAtdhe Xharavina ja puth këmbët nënës dhe i thotë fjalët speciale

Atdhe Xharavina ja puth këmbët nënës dhe i thotë fjalët speciale

Atdhe Xharavina vazhdon të postoj video dhe imazhe të ndryshme nga jeta e tij në Instagram.

Ish-konkurenti i Për’puthen kësaj here u shfaq nga plazhi teksa masazhonte këmbët e nënës së tij dhe më pas ia puth.

Ai ka shkruar se poshtë atyre këmbëve është parajsa, gjithashtu uroi që Zoti t’i bekojë të gjitha nënat.

Atdheu vazhdimisht tregon publikisht sa i lidhur është me nënën e tij e cila më herët kishte probleme shëndetësore.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit