Atdheu e mund edhe Ermalin, kaq paguhet nga instagrami për momentin

Instagrami eshte nje biznes i sigurt per te gjithe figurat publike sot.

Por cmimi i pageses se tyre vije ne baze te fansave dhe influences qe kane.

Pershembull ne pak muaj personazhet e Perputhen kane arritur te kapin pagesa shume te mira.

Atdheu eshte nje nder personazhet qe paguhet mjaft mire, ai merr 500€ per nje postim, shifer te cilen e ka mundur dhe Ermal Mamaqin.

Mamaqi paguhet rreth 300€ nderkohe qe Atdheu ka shifren me te larte.

E pra mesa duket bukuroshi i Perputhen ka marr goxha reklama edhe nga personazhet qe kane vite ne ekran.