Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaAtdheu i dha fund lidhjes me Xhulin, ky është reagimi i saj

Atdheu i dha fund lidhjes me Xhulin, ky është reagimi i saj

Atdhe Xheravina bëri të ditur në prime se nga ky moment do t’i jap fund lidhjes me Xhulin. “I jap fund. Mendoj se historia e saj do të vazhdoj jashtë”, tha Atdheu në dhomën e rrëfimit.

“Është historia e saj, e respektojë. Kam pëlqim por nuk ma lë sedra”. “Askush nuk ndikon në vendimet e mija”, tha Atdheu kur u pyet për ndikimi që mund të ketë Stresi në këtë lidhje me Xhulin.

Ndërsa, Xhuli tha se e respekton vendimin e Atdheut. “E kuptoj, e respektoj”, tha Xhuli. “Do të doja të vazhdoja njohjen me Atdheun, unë kam hy single”, shtoi ajo.

Kjo ndodhi pasi që Xhuli ka diskutuar përsëri për historinë e saj nga jashtë me reperin Noizy. Menjëherë pasi nisi spektakli u transmetua biseda e Xhulit me Mbresën.

Xhuli i tregon Mbresës se po priste rroba nga Noizy dhe se u ndie keq qe nuk kanë ardhur ende. Tutje, Xhuli i thotë se e kanë pëlqyer njëri tjetrin dhe ishin duke u njohur për 5 muaj.

“Për 5 muj jena kanë tu u njoftu. Jena pelqy, por, nuk jena kanë në lidhje”, tha Juliana Nura. Xhuli njëherë iu referua si ‘ish i dashuri’ për Noizyn, por që më pas u pendua dhe tha ‘shoki’.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit