Atdheu kapet teksa i bën “Like” Borës nga profili i shokut

Shumë zëra aluduan për një lidhje të mundshme mes Bora Zemanit dhe Atdhe Xharavina, edhe pse asnjëherë nga këtë të dy nuk e pohuan, shkruan InfoKosova.

Ishin disa fotografi ku Bora dhe ish konkurrenti i Përputhën, shihen shumë afër njeri me tjetrit.

Fansat kanë kapur një detaj ku shoku i Bora Zemanit kishte publikuar një fotografi të Borës, dhe si duket Atdheut i ka pëlqyer teksa i ka bërë edhe “Like”.

Kujtojmë se Bora dhe Atdheu nuk e ndjekin njëri-tjetrin në instagram./InfoKosova/

Shiko foton: