Atdheu nuk ndahet nga Bora

Bora Zemani është një ndër personazhet më të komentuar në media, ajo përveç jetën profesionale është përfolur shumë edhe për jetën private.

Përveç lidhjes me Donaldin, ajo është komentuar shumë edhe për një “lidhje” me ish-konkurrentin e Përputhen, Atdhe Xheravina.

Dyshja ka kohë të gjatë që kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale duke mohuar që janë në lidhje.

Mirëpo, simpatinë dhe pëlqimin për moderatorën nuk e ka mohuar asnjëherë djali nga Gjakova, fansat së fundmi kanë pikasur një moment ku ai ka pëlqyer foton e Borës të postuar të miku i tij./botasot/